Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
17 postów 0 komentarzy

Publikacje "Warszawskiej Gazety"

Homofobia jest OK!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wśród grup i organizacji nawołujących do blokady Marszu Niepodległości w Warszawie znalazła się m.in. Kampania przeciw Homofobii oraz stowarzyszenie Lamba.

Marcin Hałaś– Homofobia jest OK – chętnie podpisałbym się pod takim hasłem. Tyle tylko, że już sam termin homofobia wyjęty jest z języka, jakim posługują się aktywiści (terroryści) ruchu pederastii. Nie piszę „ruchu gejowskiego”, bo słowo „gej” również zostało ukute przez nich. W języku polskim istnieją nie obraźliwe określenia: homoseksualista, pederasta i nie ma powodu, żeby odchodzić od nich na rzecz słowa gej. Zacznijmy jednak od samej homofobii. Drugi człon tego wyrazu, czyli „fobia” sugeruje, że mamy do czynienia z czymś nienormalnym – wszak fobia to zaburzenie nerwicowe, lęk przed czymś, co dla normalnego człowieka jest zjawiskiem oczywistym. Jeżeli przyjmiemy, że istnieje coś takiego jak homofobia – automatycznie uznamy homoseksualizm za zjawisko normalne, bo tylko wobec takich można odczuwać fobię. Równolegle istnieją także rzeczy, w stosunku do których odczuwamy naturalny wstręt i nie jest to żadna fobia – nie ma urynofobii, smrodofobii, ekstrementofobii i tak dalej, istnieje za to naturalny dystans do substancji i zjawisk niehigienicznych.

 
Homoseksualizm normalny nie jest – jakby na sprawę nie patrzeć. Ani z punktu widzenia prawa naturalnego (seksualność jest zachętą do rozmnażania się, a nie wartością istniejącą samą dla siebie, dlatego musi być skierowana wobec płci przeciwnej), ani z punktu widzenia religii (prawa boskiego). Jeżeli nawet odrzucimy koncepcje prawa boskiego – pozostaną nam narzędzia wypracowane na gruncie filozofii. I tutaj warto sięgnąć do starych dobrych koncepcji Platona, który kryterium etycznym czynił estetykę (to co piękne jest również dobre). I trudno uznać, żeby seks dwóch mężczyzn mieścił się w jakichkolwiek kategoriach piękna. Tak więc homoseksualizm nie jest normalny, ani z punktu widzenia prawa naturalnego, ani boskiego, ani etyczno-estetycznej tradycji cywilizacyjnej. Dochodzimy do ważnej sprawy: żeby uznać homoseksualizm za coś normalnego (równoprawnego) trzeba najpierw zanegować te trzy porządki. Ewentualnie – z drugiej strony, wersja dla mniej świadomych wyznawców paradygmatów politycznej poprawności – uznawanie homoseksualizmu za zjawisko normalne i pełnoprawne równoznaczne jest z zanegowaniem trzech najważniejszych dla człowieka porządków: naturalnego, boskiego i cywilizacyjnego. Dopiero na ich gruzach może wyrastać nowy układ wartości, czy raczej antywartości, za którym, notabene, w ostatnich wyborach parlamentarnych opowiedziało się ponad 10 procent Polaków. Trudno o dobitniejsze świadectwo spustoszenia w umysłach Polaków, skoro poparli oni program destrukcji tego, co cywilizacja nasza budowała przez 2 tysiące lat.
 
Warto sprzeciwiać się terrorowi środowisk homoseksualnych, chcących zmusić społeczeństwo do uznania tej aberracji za coś normalnego. I warto podkreślić, że nie ma to nic wspólnego z jakimkolwiek brakiem szacunku dla osób o homoseksualnej orientacji. Pozwolę sobie tutaj na osobistą dygresję. Znam kilka osób o orientacji homoseksualnej – są wśród nich ludzie sztuki i pióra. Cenię ich i szanuję. Jest to jednak szacunek dla człowieka. O ich orientacji seksualnej dowiadywałem się często po kilkunastu latach naszej znajomości – najczęściej od postronnych „życzliwych” informatorów, co w żaden sposób nie zmieniało mego pozytywnego nastawienia do danej osoby. Albowiem dopóki orientacja seksualna pozostaje prywatną, intymną, nie manifestowaną sprawą człowieka, wszystko pozostaje w ramach ogólnie akceptowalnej umowy społecznej. W jej myśl sprawy intymne powinny pozostawać intymne. Każdy może prywatnie realizować swoje preferencje seksualne, które pozostają kwestią upodobań i sumienia, jeżeli tylko nie naruszą prawa i dobra innych osób (dlatego penalizacji podlega np. pedofilia czy gwałt). Społeczeństwo w żaden sposób nie zakazuje praktyk homoseksualnych, ani nie napiętnuje osób, które je uprawiają. Mimo to homoseksualiści zerwali swego rodzaju obyczajowy consensus – stworzyli agresywne lobby, gotowe odsądzać od czci i wiary każdego, kto mu nie przytaknie. Posłużę się nieco wulgarnym przykładem: gdybym był onanistą – nie brałbym udziału w paradach masturbatorów, ani żądał od społeczeństwa uznania tej czynności za równoprawną z aktem seksualnym. Gdybym dopuścił się zdrady małżeńskiej – nie zakładałbym stowarzyszenia cudzołożników, ani nie żądałbym od społeczeństwa uznania, że zdrada jest równoprawna wierności. Gdybym wreszcie był homoseksualistą – nie afiszowałbym się z tą aberracją, lecz starał się o jej zachowanie w możliwie najgłębszej dyskrecji. I nie byłby to bynajmniej objaw moralnej schizofrenii, lecz normalne zachowanie człowieka, którego życie intymne może ulegać perturbacjom, a nawet odstępstwom od normy, ale nie znaczy to, że o perturbacjach tych ma informować cały świat i żądać uznania odstępstw za normę.
 
Obecnie trwa wojna cywilizacyjna. Frontmenami strony negującej tradycje i wartości cywilizacji chrześcijańskiej stali się homoseksualiści, a właściwie pewien ich odłam – wojujący i roszczeniowy. Właśnie do jego przedstawicieli kierować należy stanowcze stwierdzenie: homoseksualizm nie jest ani normalny, ani estetyczny. Nie życzymy sobie, żeby był promowany i przedstawiany jako normalne, estetyczne, równoprawne z heteroseksualnym zachowanie człowieka. To proste stwierdzenia, które mamy prawo głosić – nie tylko w ramach przysługującej każdemu wolności wypowiedzi, ale także jako realizację imperatywu stwierdzania rzeczy oczywistych. Niestety, wiele wskazuje na to, że na tę wolność szykuje się zamach, a w niektórych krajach już się dokonał. Jakiś czas temu pojawiła się informacja o wyroku sądowym wydanym w Szwecji, gdzie skazano pastora, który publicznie stwierdził, że pederastia nie jest normalna. Jak widać – członkowie homoseksualnego lobby chcieliby zablokować nie tylko Marsz Niepodległości, ale znacznie więcej. Także naszą wolność do uznawania porządku i prymatu prawa naturalnego, praw religii i kanonów cywilizacji.
 

 

KOMENTARZE

 • Homosex..i im podobni powinni się leczyć
  Czynią ciągle próby wyludnienia nie wygodnych masonom krajów.
  Stop trzodyzacji POLSKI,wasze zachowanie i postępowanie przekroczyło wszystkie normy.przekroczyło barjerę dźwięku i wdzięku.Trzodyzacja nie przejdzie nad Wisłą i Wartą,nie w tej kolonii eurokołchozu !
  Proponuję pochód 1 maja zbójów,złodziei i innych zboczeńców z czerwonymi flagami pedofilów.
 • @NIE 10% POLAKÓW ale 10% GŁOSUJĄCYCH czyli 5% Polaków
  Pan manipuluje świadomie, czy to taka wpadka?
 • a flejofobia tez jest ok?
  http://czarnalimuzyna.nowyekran.pl/post/21499,pierwsze-sluby-flejow-w-polsce-nie-mylic-z-gejami
 • @Autor
  Dlaczego ta dziewczyna jest ubrana nieprzyzwoicie z cyckami na wierzchu? Lesbijki przynajmniej ubierają się na co dzień przyzwoiciej i dlatego właśnie faceci na nie nie lecą bo nie są głupie i świadome, że oprócz ciała mają jeszcze intelekt. Zamiast zadawalać się byle debilem wolą być z drugą lesbijką. Niestety mężczyzn pociągają kobiety nad, którymi wydaje im się, że mogą dominować czyli próżne lafiryndy. Taki jest świat ale myślę, że dobrze, iż nareszcie się zmienia. Kiedyś mądra kobieta była skazana na samotność, dziś może być z inną mądrą kobietą i razem tworzą udany team.

  http://vrota.pl/category/Link-Room/
 • @vrota.pl
  Aha!
 • @Torin
  Torin, Ty słyszałeś, na wrotach są dwie samotne, inteligentne i dobrze ubrane laski... może byśmy tam zajrzeli, co? ;)))
 • @vrota.pl
  napisała:
  "Dlaczego ta dziewczyna jest ubrana nieprzyzwoicie z cyckami na wierzchu? (...) czyli próżne lafiryndy"

  Dlaczego autorka tych słów prezentuje jednocześnie poziom i "lesbijki" i zbolszewizowanej, prymitywnej "lafiryndy"?
 • @Anderson
  W sumie lecę na intelekt..:)
 • @Torin
  Ja lecę na całość :-)
 • @vrota.pl
  Zapewne tak :D:D ....
 • @Anderson
  Mamy bohatera, mówi, że da radę!:D
  Szkoda się tłoczyć, może pójdziemy ratować cywilizację na inne zagrożone odcinki?:)
 • @Torin
  Yyy- mamy raczej lidera. No to jest nas już trzech a Marny Maniek to samiec alfa. Ja tak podejrzewam, że za tymi wrotami jest więcej inteligentnych lasek a niektóre może nawet są tak inteligentne jak faceci ... i w związku z tym rosną im brody do pasa i ... no nie kont. i dalej są, o dziwo!, laskami ;)))
 • @Anderson
  To Ty mnie chcesz zachęcić, czy zniechęcić!
  Aż tak na intelekt nie lecę!:)
  Myślałem o problemach "logistycznych" w związku z zapowiedzią Mańka, ale po twoich przypuszczeniach...
 • @Torin
  Aj no bo Ty nie rozumiesz. Uchyliły się wrota i oczom naszym ukazała się dziewicza kraina Hypatii, o której wspomina słynny historyk, filozof, socjolog apologetha postmodernizmu- Giovanni Ecco- a w tej krainie dwie cudne istoty, inteligentne i dobrze ubrane- no cóż może być milszego oku i zmysłom w ogóle. Ale w świat wkradł się intelekt- być może z rodowodem z zaświatów i wtedy zacząłem się obawiać, że obok pięknych Hypatii napotkamy na satyrów, co w/w twórca już wymyślił, sprawdził i opisał. /.../Stąd sugestia podszywających się pod jednorożce brodatych satyrów, a niektórzy potrafią nawet brodę zgolić w imię... O to mi chodziło, panie Torinie.
  ;)
 • @Anderson
  Wracając do myśli przewodniej, kiedyś to były naprawdę mądre kobiety.
  Polegało to mniej więcej na tym, że facet wyrażał jej opinie jako swoje i był co do tego święcie przekonany.:p
 • @Torin
  No widzisz, to teraz mamy na odwrót: kobiety z jajami wyrażają opinie zniewieściałych facetów i uważają je za swoje. Na przykład, aaa nie, nie chce mi się nawet o tym pisać. Paranoja! i to mało powiedziane! One sobie z tymi pierdołami przeintelektualizowanych gości nie dają rady. Normalnie mówią, mówią ale coś im podskórnie mówi, że to jednak chyba nie tak... no i potem są problemy ;)
  A co do przewodniego to może jednak lepiej nie wracać bo Platon akurat nie jest najlepszym przypadkiem/wzorem samca alfa... ;)
 • @Anderson
  Wiesz, że możesz mieć rację! "Wstrząsła" [ostrzezenie! knajacki język - red.] mną ta myśl, teraz smakuje czy zmieszała...
  Nie chyba dalej nie zmieszany, ale wzburzony.:)
 • @Torin
  No dobrze, poniosło mnie z tymi zniewieściałymi i przeintelektualizowanymi, właściwie to z kobietami z jajami też- dobrze, że Pan czyta i kwestionuje od razu. :)
  Pozdrawiam
 • @Anderson
  Jajo o jajo? Nie ma mężczyzn?...
  Niee, to absolutnie niemożliwe!
  Niemożliwe!

  :D
  P.S
  My sobie jaja robimy, a to poważna gazeta jest. Stołeczna!
  Że nas jeszcze nie wycieli..:)
 • @Torin
  a no to przepraszam ;D
 • 5* bo trzeba nadrobić zaniżanie oceny przez pracownika na pracach zleconych;)
  Ad rem: Jestem nietolerancyjna i musicie tolerować mój światopogląd. Ja tam politpoprawnym nie tłumaczę czemu homo nie jest godne zachwytów. Ja im mówię otwartym tekstem, że nie lubię: szpinaku, diskopolo, spodni-dzwonów, kaszki na mleczku, facetów z długimi włosami i homo. No taka nietolerancyjna jestem i musicie tolerować mój swiatopogląd:).
  Racjonalnych poglądów oni i tak "nie pojmniom" - nie ten poziom abstrakcji;). Zresztą im nie chodzi o dialog czy cokolwiek inengo racjonalnego...
 • ...geje?
  Napis przy wyjeździe z W-wy w kierunku Gdańska: "Geje to zwykłe pedały!".
  I to wszystko w tym temacie.
 • @kropa 18:48:05
  Jak w tym kawale.

  "Tato, jestem gejem!"
  "A masz garnitur Armaniego, buty Gucci i zegarek Patec?"
  "No przecież, że nie!"
  "No to nie jesteś żadnym gejem, tylko najzwyklejszą ciotą!"

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031